Apartamenty Przybyszewskiego 64 Ulubione

Podstawowe dane

Lokalizacja: Kraków (woj. Małopolskie)
Inwestor: ATAL S.A.
Architekt: AP Szczepaniak
Generalny wykonawca: ATAL Construction
Funkcja: Mieszkania
Liczba mieszkań: 514
Rozpoczęcie: III kw. 2016
Zakończenie: II kw. 2022
Status: zrealizowana

Apartamenty Przybyszewskiego 64 to projekt mieszkaniowy, który został podzielony na cztery etapy, w ramach których zaplanowano zespół budynków składających się z piętnastu segmentów, w których zrealizowano 514 mieszkań.

W pierwszym etapie powstały dwa budynki, w tym jeden dwusegmentowy. Znalazły się w nich 92 mieszkania w zróżnicowanych metrażach o układach od 1 do 5 pokoi. Wewnątrz budynków znajdują się 94 miejsca postojowe na platformach parkingowych.

Drugi etap to 299 mieszkań o metrażach od 27 do 86 mkw. W siedmio- i dziewięciopiętrowych budynkach zaplanowano lokale o układach od 1 do 4 pokoi. W tym etapie powstało 316 miejsc postojowych podziemnych oraz 47 miejsc parkingowych naziemnych. Mieszkańcy mogą również korzystać ze 180 komórek lokatorskich.

W trzecim etapie zaplanowano 47 mieszkań o metrażach od 25 do 86 mkw. W garażu przewidziano 52 miejsca postojowe, a w obrębie budynku - 47 komórek lokatorskich.

W ramach czwartego etapu zaprojektowano czterosegmentowy budynek liczący pięć kondygnacji. Powstało w nim 76 lokali o powierzchniach od 28,46 do 128,13 mkw. Są to mieszkania o zróżnicowanych układach - od kawalerek przez dwu-, trzy-, cztero- aż po pięciopokojowe. Atal przygotował również 90 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz cztery miejsca zewnętrzne. W budynku znajdują się także komórki lokatorskie.