[Toruń] Budimex przebuduje dworzec kolejowy na wschodzie miasta
20.10.2022, 10:10
Generalny wykonawca będzie działać w ramach zadania inwestycyjnego dotyczącego modernizacji linii kolejowej na odcinku Toruń Główny – Toruń Wschodni. Podpisana z PKP S.A. umowa na realizację obejmuje przede wszystkim przebudowę i remont budynków Dworca Wschodniego i działającej tam kolejowej administracji.