artykuł

[Wrocław] Nowy Targ z kamieniem węgielnym

[Wrocław] Nowy Targ z kamieniem węgielnym

22.03.2018, 01:03

W dniu 21 marca w Muzeum Architektury Wrocławia odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod najnowszą inwestycję biurową Skanska – Nowy Targ.

więcej >

  • <
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • <