[Wrocław] Nowy Targ z kamieniem węgielnym
22.03.2018, 01:03
W dniu 21 marca w Muzeum Architektury Wrocławia odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod najnowszą inwestycję biurową Skanska – Nowy Targ.
artykuł
[Wrocław] Nowy Targ z kamieniem węgielnym
22.03.2018, 01:03
W dniu 21 marca w Muzeum Architektury Wrocławia odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod najnowszą inwestycję biurową Skanska – Nowy Targ.