artykuł

[Lublin] Zakończyła się budowa nowego dworca autobusowego

[Lublin] Zakończyła się budowa nowego dworca autobusowego

23.10.2023, 12:10

Otwarcie kompleksu, którego budowa pochłonęła około 215 mln złotych, planowane jest na początku przyszłego roku. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Budimex.

więcej >

artykuł

[Zachodniopomorskie] Koszalin wybrał Budimex do uzbrojenia terenów inwestycyjnych

[Zachodniopomorskie] Koszalin wybrał Budimex do uzbrojenia terenów inwestycyjnych

22.09.2023, 02:09

Dziś obie strony podpisały umowę dotyczącą największej inwestycji miejskiej w ostatnich kilkudziesięciu latach. Wartość prac oszacowano na prawie 79 mln złotych.

więcej >

artykuł

[Gorzów Wlkp.] Podpisano umowę na budowę pierwszego etapu północnej obwodnicy miasta

[Gorzów Wlkp.] Podpisano umowę na budowę pierwszego etapu północnej obwodnicy miasta

12.06.2023, 12:06

Inwestycję komunikacyjną zleconą przez Gorzowskie Inwestycje Miejskie zrealizuje spółka Budimex. Premierowa faza projektu pochłonie prawie 27 mln złotych, a generalny wykonawca ma 25 miesięcy na wywiązanie się z parafowanego dziś kontraktu.

więcej >

artykuł

[Mazowieckie] Budimex będzie budować dla wojska

[Mazowieckie] Budimex będzie budować dla wojska

26.01.2022, 09:01

Nie chodzi jednak o infrastrukturę strictę militarną, ale m.in. o zaplecze magazynowe i sportowe. Oferta generalnego wykonawcy o wartości 215,53 mln złotych netto została wybrana jako najkorzystniejsza przez Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego.

więcej >

artykuł

[Wałbrzych] Budimex wybuduje obwodnicę miasta

[Wałbrzych] Budimex wybuduje obwodnicę miasta

05.04.2019, 10:04

Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu zawarła wczoraj umowę z firmą Budimex S.A. na realizację obwodnicy Wałbrzycha w ciągu drogi krajowej nr 35.

więcej >

  • <
  • <
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • >
  • <