[Lublin] Zakończyła się budowa nowego dworca autobusowego
23.10.2023, 12:10
Otwarcie kompleksu, którego budowa pochłonęła około 215 mln złotych, planowane jest na początku przyszłego roku. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Budimex.
artykuł
[Lublin] Zakończyła się budowa nowego dworca autobusowego
23.10.2023, 12:10
Otwarcie kompleksu, którego budowa pochłonęła około 215 mln złotych, planowane jest na początku przyszłego roku. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Budimex.
artykuł
[Zachodniopomorskie] Koszalin wybrał Budimex do uzbrojenia terenów inwestycyjnych
22.09.2023, 02:09
Dziś obie strony podpisały umowę dotyczącą największej inwestycji miejskiej w ostatnich kilkudziesięciu latach. Wartość prac oszacowano na prawie 79 mln złotych.
artykuł
[Gorzów Wlkp.] Podpisano umowę na budowę pierwszego etapu północnej obwodnicy miasta
12.06.2023, 12:06
Inwestycję komunikacyjną zleconą przez Gorzowskie Inwestycje Miejskie zrealizuje spółka Budimex. Premierowa faza projektu pochłonie prawie 27 mln złotych, a generalny wykonawca ma 25 miesięcy na wywiązanie się z parafowanego dziś kontraktu.
artykuł
[Mazowieckie] Budimex będzie budować dla wojska
26.01.2022, 09:01
Nie chodzi jednak o infrastrukturę strictę militarną, ale m.in. o zaplecze magazynowe i sportowe. Oferta generalnego wykonawcy o wartości 215,53 mln złotych netto została wybrana jako najkorzystniejsza przez Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego.
artykuł
[Wałbrzych] Budimex wybuduje obwodnicę miasta
05.04.2019, 10:04
Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu zawarła wczoraj umowę z firmą Budimex S.A. na realizację obwodnicy Wałbrzycha w ciągu drogi krajowej nr 35.