[Opolskie] ANP Enertech zainwestuje w nowy zakład
19.10.2022, 03:10
Koreański producent komponentów do baterii litowo-jonowych wybrał Skarbimierz na lokalizację swojej najnowszej inwestycji. Firma z Azji przeznaczy na ten cel niemal 150 mln złotych.
artykuł
[Opolskie] ANP Enertech zainwestuje w nowy zakład
19.10.2022, 03:10
Koreański producent komponentów do baterii litowo-jonowych wybrał Skarbimierz na lokalizację swojej najnowszej inwestycji. Firma z Azji przeznaczy na ten cel niemal 150 mln złotych.
artykuł
[Dolnośląskie] Spółka ZUE wybuduje bocznicę dla Mercedesa
22.07.2022, 10:07
Roboty budowlane powinny rozpocząć się we wrześniu, a zakończenie realizacji w Jaworze planowane jest na październik przyszłego roku. Ten harmonogram dotyczy ekip spółki ZUE, która ma już na koncie inwestycje związane z infrastrukturą kolejową i drogową.
artykuł
[Opole] Kanadyjski fundusz przejął projekt budowy zakładu produkcji surowców krytycznych
25.06.2026, 02:06
Kanadyjski fundusz private equity Kinterra Capital przejął projekt budowy zakładu produkcji materiałów wykorzystywanych w sektorze baterii do pojazdów elektrycznych. Inwestycja powstanie w podstrefie Opole-Wrzoski należącej do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park” i będzie pierwszym przedsięwzięciem funduszu realizowanym w Europie.