inwestycja

Fyrtel Wilda

Fyrtel Wilda

11.06.2018 - 04.05.2020

Budynek Fyrtel Wilda ma siedem kondygnacji nadziemnych oraz dwukondygnacyjną halę garażową. Łącznie zaplanowano 66 mieszkań o powierzchniach od 29 do nieco ponad 100 mkw. Całość uzupełnia pięć lokali handlowo-usługowych, usytuowanych  na parterze budynku. Inwestycja powstała u zbiegu ulic Sikorskiego i 28 Czerwca 1956 r.

więcej >

artykuł

[Poznań] No To Naramowice gotowe. Kameralne osiedle oddane do użytkowania

[Poznań] No To Naramowice gotowe. Kameralne osiedle oddane do użytkowania

24.04.2026, 03:04

Poznańska inwestycja No To Naramowice uzyskała prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Projekt obejmuje sześć budynków wielorodzinnych, w których powstały łącznie 93 mieszkania. Za realizację odpowiada konsorcjum firm Duda Development i Grupa Verbicom. Budowa trwała niespełna dwa lata, a większość lokali znalazła już nabywców.

więcej >

artykuł

Hilton będzie miał trzy nowe hotele w Polsce

Hilton będzie miał trzy nowe hotele w Polsce

29.06.2020, 11:06

W Krakowie, Zielonej Górze i Białymstoku powstaną trzy nowe obiekty marki Hampton by Hilton. Sieć podpisała dzisiaj nowe umowy franczyzowe.

więcej >

inwestycja

Diasfera Łódzka

Diasfera Łódzka

31.10.2018 - 30.09.2023

Diasfera Łódzka to komfortowy, siedmiopiętrowy budynek mieszkalny o nowoczesnej elewacji nawiązującej do typowo łódzkiej kamienicy. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, przy nowo powstałej drodze miejskiej łączącej ulicę Targową z Kilińskiego, będącej przedłużeniem istniejącej ulicy Orlej. W pierwszym etapie wybudowano 199 mieszkań o powierzchni od 25 do 96 mkw. oraz miejsca w parkingu podziemnym. Zakończenie tej części inwestycji miało miejsce w IV kwartale 2020 r. W grudniu 2021 roku oddano do użytku 24 mieszkania w nadbudowanym, istniejącym tu budynku warsztatowym. Etap numer dwa jest jeszcze większy bo powstanie w nim 245 mieszkań. Najmniejsze będą kawalerki, z kolei te największe to czteropokojowe lokale. Całość znajdzie się w siedmiopiętrowym budynku posiadającym również zaplecze garażowe w jednopoziomej podziemnej hali. Parter nowego obiektu został zarezerwowany dla trzynastu lokali handlowo-usługowych. Druga i jednocześnie finalna faza projektu powinna zostać oddana do użytku w III kw. 2023 roku.

więcej >

artykuł

[Poznań] Inwestycja No To Naramowice powstaje na północy miasta

[Poznań] Inwestycja No To Naramowice powstaje na północy miasta

11.07.2024, 12:07

Generalny wykonawca inwestycji to firma W.P.I.P. - Mardom. Jest ona wspólnym przedsięwzięciem dwóch inwestorów: spółki Duda Development i Grupy Verbicom.

więcej >

  • <
  • <
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • >
  • <