[Łódź] OFF Piotrkowska Center w rozbudowie. Powstanie biurowiec i parking wielopoziomowy

26 marca 2019

W ścisłym centrum Łodzi, na terenie po dawnej fabryce Ramischa, realizowany jest kompleks OFF Piotrkowska Center. W najbliższych latach wzbogaci się on o dwa nowe, unikalne budynki.

W ramach OFF Piotrkowska Center, w grudniu 2018 r. oddany został do użytku TEAL OFFICE. Kameralny sześciokondygnacyjny budynek dostarczył na rynek 3034 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. Teraz do realizacji przeznaczony zostanie kolejny projekt, również o funkcji biurowej - FERN OFFICE. Jego budowa rozpocznie się na przełomie 2019 i 2020 r.

- Fern w języku angielskim oznacza „paproć”. A paproć, z uwagi na charakterystyczny cykl życia, uchodzi za roślinę nietuzinkową. Cykl życia naszej „paprotki” będzie daleki od typowego biurowca. Wymieszanie funkcji biurowej, handlowo-usługowej, gastronomicznej i kulturalno-rozrywkowej zapewni unikatowe doświadczenie. Od jednego świtu do drugiego, od poniedziałku do niedzieli - wyjaśnia Michał Styś, pomysłodawca OFF Piotrkowska Center i prezes zarządu OPG Property Professionals, firmy zarządzającej projektem.

FERN OFFICE będzie energooszczędnym budynkiem biurowo-handlowym A+ z pasażem mody i publicznym rooftopem. Powierzchnia najmu wyniesie 7624 mkw., z czego 3981 mkw. zajmą biura, a 3643 mkw. lokale handlowo-usługowe.

Treść znajduje się w archiwum

Możesz ją przeczytać kupując dostęp do naszego archiwum STANDARD.